Hakkımızda

Ad Blocker Saptanmıştır

Değerli Ziyaretçimiz, Finans ve Sigorta blogu ekibinin ödemeleri ve sitenin tüm giderleri sadece ve sadece online reklam gelirleriyle karşılanmaktadır.Site içeriklerimizde gezintiye başlamak için Finans ve Sigorta Blog özelinde ad blockerınızı devre dışı bırakmanızı önemle rica ederiz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla Finans ve Sigorta Blog Ekibi

Değerli Okurlarımız,

Finansvesigorta.com Blog’a hoş geldiniz. 

Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre blogumuzun ardında yatan felsefe nedir, nasıl bir vizyona sahibiz ve sizlere neler katabiliriz konularında bilgi almak istiyorsunuz. Sözü fazla uzatmadan Finans ve Sigorta Blog‘u sizlere tanıtmaya başlayalım. 

Blogumuz Nisan 2020 döneminde projelendirilmiş; teknik ve altyapısal çalışmaları başlamıştır. 

Finans ve Sigorta Blogun Amaçları Nelerdir? 

Finans ve sigorta blog ekibi olarak amacımız finansçı olmayan ancak kendisinin, işletmesinin veya ailesinin finansal açıdan güvence altında olmasını sağlamayı dileyen okurlarımıza destek olmak, temel finansal okuryazarlık bilgilerini edinmek isteyen ziyaretçilerimize güncel ve sektörel bilgiler vermek ve çağımızda gittikçe zorlaşmış olan finansal özgürlük edinme konularında ilham verebilmektir. 

Finans ve Sigorta Blogun Vizyonu Nedir? 

Finans ve sigorta blog ekibi olarak “Bilgi Güçtür” felsefesi doğrultusunda değişen global ekonomi içinde yenilikçi, araştırmacı, paylaşımcı ve destekleyici bir yaklaşımla yirmi birinci yüzyıl insanına temel finansal bilgileri olabildiğince sade, kolay anlaşılır ve keyifli bir anlatımla sunmayı benimsiyoruz. 

Finans ve Sigorta Blog’da Ne Tür İçerikler Bulacaksınız? 

Blogumuzda birbiriyle etkileşimli sektör ve alanlar olarak finansal piyasalar, bankacılık ve yatırım araçları, kredi süreçleri, bireysel ve kurumsal tüm sigorta ve güvence ürünleri, dijital ekonomi, finansal özgürlük, online dünyada yeni iş modelleri konularında güncel, bilgi ve ilham veren içeriklerimizi bulabilirsiniz. 

Blog Altyapımız Nedir? 

Finans ve Sigorta Blog’da hizmetlerimizi size WordPress altyapısıyla sunuyoruz. Bu altyapıyı seçtik çünkü size  responsive ve premium tema yapısıyla her türlü cihazınızla sorunsuzca, rahat, hızlı ve okuyucu dostu, gelmekten keyif alacağınız bir blog oluşturmak istedik. Kullanıcı deneyimi konusunu çok önemsiyor ve tüm geri bildirimlerinizi daima dikkate alıyoruz. 

Finans ve Sigorta Blog’un Ardında Nasıl Bir Ekip Var? 

Ekibimiz son yıllarda giderek artan dijital bilgi kirliliği, sektörel uzmanlıkları olmayan kişilerin çeşitli alanlarda siteler açarak gelir elde etme amacıyla kamuoyuna eksik veya yanlış bilgiler yayınlamaları gerçeğini göz önünde bulundurarak büyük bir titizlikle oluşturulmuştur. 

Finans ve bankacılık içeriklerimizden sorumlu özel sektörde görev yapan 3 portföy uzmanı,

sigorta sektörü içeriklerimizden sorumlu 7 yılı aşkın deneyimli 2 sigorta sektörü bölge yöneticisi,

dijital ekonomi içeriklerimizden sorumlu 1 pazarlama yüksek lisanslı 6 yıl deneyimli ekonomist,

blog görsellerimizden, hosting, tema yönetimi ve seo süreçlerimizden sorumlu 1 dijital pazarlama uzmanı,

Finans ve Sigorta Blog’un tüm içerik ve marka haklarını yasal olarak korumaktan sorumlu 1 marka hukuku uzmanı

olmak üzere 8 kişilik küçük ama uzman bir ekip olarak blogumuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Alanlarımızda uzmanız demek her şeyi biz biliriz ve sadece bizden sizlere doğru tek yönlü bir iletişim sunarız demek değil bizim için. 

 

Blogumuz Hakkında Görüş ve Geri Bildirimlerinizi Bize Nasıl Ulaştırabilirsiniz? 

Blogumuzla ilgili görüşlerinizi, eleştirilerinizi ve Finans ve Sigorta Blog‘da görmek istediğiniz içerik konularını

bize her an şuradaki İLETİŞİM sayfamızdaki formla iletebilirsiniz. 

 

Ayrıca Twitter’da da sizlerleyiz 👉 FinansveSigortaTwitter 

 

Paranın ve güvencenin bloguna sık sık gelmekten keyif almanızı, aradığınız içerikleri sizlere tam istediğiniz gibi sunabilmeyi diliyoruz. 

Saygı ve En İyi Dileklerimizle, 

Finans ve Sigorta Blog Ekibi 

error: Finans ve Sigorta Blog içerikleri dijital hırsızlıklara karşı teknik ve hukuki koruma altındadır. Denemeyiniz.